Przejdź do treści

Masaże harmonizujące

Masaże harmonizujące to forma terapii, która opiera się na pracy z energią życiową i manipulacją mięśni, tworząc holistyczne doświadczenie, wzmacniające zarówno aspekty fizyczne, jak i emocjonalne. Sesje koncentrują się na odblokowywaniu i równoważeniu przepływu energii w ciele. Pracują z koncepcją energii życiowej, znanej również jako chi bądź prana, aby przywrócić równowagę w punktach akupresury i meridianach.

Masaże są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Terapeutka wykorzystuje różne techniki manualne, czerpiąc m. in. z masaży klasycznych, relaksacyjnych, funkcyjnych czy segmentarnych.

Stosowane techniki masażu pomagają zmniejszyć napięcie mięśniowo-powięziowe i zrelaksować ciało. W trakcie sesji wykorzystywane są również terapie dźwiękiem przy użyciu mis tybetańskich oraz elementy uzdrawiania energetycznego.

Osoba korzystająca z zabiegu jest wprowadzana w stan spokojnego i świadomego oddechu, co pomaga w redukcji stresu, napięć i poprawie przepływu energii.

Terapia łącząc wszystkie wspomniane elementy staje się kompleksowym doświadczeniem, integrującym aspekty fizyczne, mentalne i duchowe.