Przejdź do treści

O nas

Ośrodek Fuji-san działa od 2005 r. i jest kameralnym, przytulnym, cichym miejscem z oldschoolowym klimatem w centrum Wrzeszcza. Nieduże grupy, życzliwi i profesjonalni nauczyciele, żyjący swoją pasją, z radością dzielący się nią z innymi i kochający pracę z ludźmi – to nasze mocne strony.

Ośrodek jest miejscem, gdzie można złapać oddech, zrelaksować się. Dla wielu odwiedzających nas osób staje jest miejscem rozwoju świadomości i uzdrawiania ciała, umysłu i duszy. Czy dla każdego? Mamy nadzieję, że dla większości trafiających do nas osób, tak.

Wszystko, co proponujemy, wynika z drogi środka. Znajdziesz więc tutaj różnego rodzaju zajęcia fizyczno-energetyczne, takie jak joga, tai chi; warsztaty psychologiczne i rozwojowe, terapie indywidualne, masaże prowadzone przez ciekawych i twórczych ludzi.

Proponowane terapie mogą być uzupełnieniem medycyny konwencjonalnej, a edukacja prozdrowotna wspomóc i uchronić nas przed chorobami. Poszerzając świadomość możemy pełniej wziąć odpowiedzialność za własne życie.

Łatwo do nas dotrzeć – mieścimy się w dobrze skomunikowanej części miasta, w jednej z zabytkowych kamienic starego Wrzeszcza. Urocze wnętrza i przytulna, przyjazna atmosfera urzekają każdego, kto szuka ciszy, spokoju i potrzebuje na chwilę zwolnić. Wiele odwiedzających nas osób odczuwa większy spokój, wyciszenie, wychodzą z pozytywnym nastawieniem.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok na regularne zajęcia, masaże, terapie a w weekendy na różnorodne warsztaty. Część zajęć jogi prowadzimy równolegle online przez zooma.

Agnieszka Kmieciak wraz z zespołem