Przejdź do treści

Spokojna joga

Zajęcia dla osób, które z różnych powodów np. nadwagi, ciąży lub wieku mają kiepską kondycją fizyczną i psychiczną, niechętnie się gimnastykują a jednak chcą zrobić coś dla siebie i lepiej się poczuć. Zapraszamy także osoby, dla których bardziej dynamiczna forma ruchu jest męcząca lub niewskazana. Podczas zajęć nauczysz się relaksować – stres często bywa przyczyną zajadania problemów, a słodycze jedynym i zgubnym pocieszeniem; prawidłowo oddychać – dotlenisz organizm i nauczysz się oczyszczać go z toksyn oraz poznasz pozycje jogi, które wspomagają metabolizm i regulują pracę gruczołów dokrewnych.

Przygotowanie do zajęć

Dla większego komfortu i bezpieczeństwa przychodząc na zajęcia do ośrodka przynoś własną matę i koc. Jeśli chcesz skorzystać z maty ośrodkowej, przyjdź nieco wcześniej, by zdążyć ją zdezynfekować przed zajęciami (po ich zakończeniu również, płyn jest dostępny na miejscu).

Jeśli chcesz uczestniczyć on-line

Zainstaluj aplikację zoom, sprawdź czy działa i ustaw laptop lub telefon tak, żeby widzieć się i słyszeć z prowadzącym, kiedy będziesz na macie. Chcemy, w miarę możliwości, odtworzyć warunki panujące podczas tradycyjnych zajęć, kiedy jesteśmy ze sobą w jednej przestrzeni a nauczyciel może czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Parę minut przed zajęciami przygotuj sobie wygodne, odkurzone i – w miarę możliwości – niezagracone miejsce. Pod ręką miej koc i skarpetki – przydadzą się podczas relaksu końcowego. Zjedz przynajmniej 2,5 godziny wcześniej, załatw sprawy na tyle, żeby przez kolejne 1,5 godziny mieć czas tylko dla siebie.