Przejdź do treści

Opinie

Świetna, pozytywna i intymna atmosfera. Bardzo przytulne miejsce a jednocześnie szeroki wachlarz ciekawych zajęć i wydarzeń, z których chętnie korzystam . Gorąco polecam:)

Adrianna D.

Przestrzennie (wysokie sufity), dobra atmosfera pozwalająca się wyciszyć i skupić, wspaniała, profesjonalna Prowadząca (Agnieszka). Tułałam się po wielu miejscach- nie do końca czując się w nich komfortowo. Tutaj „zakotwiczyłam” na stałe. To mój Dom Jogi – dobre, przyjazne miejsce. Polecam z całego serca!❤️

Dorota

Kameralne miejsce, profesjonalni instruktorzy jogi i przemiła atmosfera. Indywidualne podejście prowadzących do każdej osoby biorącej udział w zajęciach. Przychodzę tu od kilku lat i gorąco polecam to miejsce.

Informator

Zaczęłam praktykować jogę w Fuji-san podczas pandemii, wcześniej miałam styczność raz w fitness clubie gdzie się do niej zniechęciłam. Dzięki zajęciom w studio Fuji-san zakochałam się w jodze i już nie wyobrażam sobie bez niej życia ? To super wybór zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Kameralna atmosfera w starej kamienicy, ludzie w każdym wieku, każdy dostosowuje ćwiczenia do potrzeb swojego organizmu. Polecam każdemu, kto chce się wyciszyć w tym pędzącym świecie a do tego wzmocnić mięśnie oraz zwiększyć gibkość i świadomość ciała.

Aleksandra J.

W Fuji-san kilka lat temu byłam po raz pierwszy na prawdziwej sesji jogi. Bywam tu – z przerwami – regularnie. Chodzę na zajęcia do Agnieszki i Maćka. Polecam ich zajęcia każdym wdechem, powitaniem słońca i leżeniem na brzuchu. To cierpliwi i bardzo mądrzy nauczyciele. Grupy są kameralne. Wskazówki i korekty pozycji na bieżąco. Czasem się czuję wręcz jak na indywidualnej sesji – Aga zawsze pamięta, co kto może z ciałem akurat, proponuje asany zastępcze, instruuje i dopytuje, jak się czujesz. Z poziomu laika przeszłam do etapu przyjemności i rozgoszczenia się w każdej z asan. Jest tu wspaniale!

Beata D.

Chodzę na zajęcia jogi do Agnieszki w Fuji San od prawie 3 lat. Fantastyczna atmosfera, bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Agnieszka ma ogromną wiedzę nie tylko w zakresie prowadzenia zajęć jogi ale również z anatomii. Jest to mega pomocne w odpowiednim doborze ćwiczeń przy różnego rodzaju dolegliwościach czy kontuzjach. W samym prowadzeniu zajęć przez Agnieszkę, widać dużą uważność poświęconą każdemu uczestnikowi zajęć. Polecam każdemu, a przede wszystkim tym którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z jogą.

Mariusz W.

Kierowany przez Agnieszkę Fuji-san to ośrodek pełen ciepłej i dobrej energii. Zajęcia Tai-chi wspaniale wpływają na fizyczność i stan umysłu. Mistrz tai-chi Kazimierz z pasją przekazuje wiedzę na temat filozofii Dalego Wschodu i energii otaczającego świata , a to wspaniale wpływa na kreowanie własnego podejścia do życia przez uczestników zajęć. Gorąco polecam zajęcia w Fuji-san.:)

Adam D.

Uwielbiam to miejsce za kameralny klimat, nauczycieli i ich bardzo indywidualne podejście do klienta. Korzystam od wielu lat i polecam dalej.

Katarzyna K.