Przejdź do treści

Bioenergoterapia, zabiegi praniczne

Zabieg bioenergoterapeutyczny polega na znalezieniu zakłóceń przepływu energii w naszym biopolu, dzięki czemu możliwe jest określenie przyczyn dolegliwości i chorób. W kolejnym etapie terapeuta pomaga w oczyszczeniu organizmu i przeniesieniu energii z miejsc, gdzie jest jej za dużo, w miejsca, w których jej brakuje. Dzięki temu organizm stabilizuje się i kierunkuje na walkę z chorobą, wzmacniając naturalne zdolności do samouleczenia.

Wszelkie choroby somatyczne i psychiczne są odzwierciedlone i widoczne w ludzkiej aurze, polu energetycznym znajdującym się wokół człowieka. Zadaniem bioenergoterapeuty jest zlokalizowanie zaburzeń i usunięcie blokad energetycznych, co jest równoznaczne z odzyskaniem zdrowia.

Efekty terapii są uzależnione od rodzaju dolegliwości i stanu zdrowia. W przypadku potrzeby złagodzenia bólu brzucha czy głowy, efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu, ale w przypadku chorób przewlekłych potrzebny jest cykl zabiegów. Ich liczba zależy od naszej wrażliwości energoterapeutycznej.

Wskazania do zabiegów pranicznych

* zaburzenia serca
* RZS
* dna moczanowa
* SM
* problemy ze skórą, alergie
* migreny, nerwice, depresja
* astma
* problemy z tarczycą
* rwa kulszowa
* dyskopatia
* zaparcia, hemoroidy
* torbiele jajników, mięśniaki macicy, powiększenie prostaty
* stany zapalne oczu
* osłabiona odporność
* spadek energii