Przejdź do treści

Terapia kamertonami

Muzykoterapia dogłębna komórkowa

Metoda uzdrawiania wibracjami wydawanymi przez kamertony, pomagająca w zwalczaniu ponad dwustu różnych schorzeń, przynosząca spokój wewnętrzny,  radość i poprawę jakości życia.

Autorką metody jest Barbara Romanowska. Podczas terapii wykorzystywane są kamertony, nieco większe od tradycyjnych, dłużej wydające dźwięki i dostrojone do naturalnych częstotliwości (zdrowych) naszych narządów wewnętrznych. Dzięki regularnie puszczanemu dźwiękowi kamertonu, dostrojonego do częstotliwości leczonego organu, organ ten zaczyna automatycznie dostrajać się do swojej naturalnej częstotliwości co  powoduje jego uzdrowienie. Komórki nowotworowe, z racji swojej słabości, ulegają rozpadowi, pękają z powodu szybkich drgań i braku dostrojenia się do odpowiednich częstotliwości a następnie są usuwane z toksynami z organizmu.

Terapia kamertonami stosowana profilaktycznie utrzymuje w zdrowiu cały organizm, nadaje umysłowi wyciszenie oraz dociera w głąb duszy przynosząc ukojenie, spokój i poczucie wewnętrznej radości. W czasie zabiegu dostrajania przywrócona zostaje prawidłowa równowaga energetyczna. Osoba poddana takiej sesji pozbywa się negatywnych emocji. Ma zatem możliwość poznania i odczuwania własnej harmonii Ciała, Umysłu i Ducha, co stymuluje procesy samoleczenia i regeneracji.

Wiele schorzeń pochodzi z braku równowagi energetycznej, dlatego po zastosowaniu tzw. podstawowej techniki oczyszczająco-regulującej może zostać przywrócona równowaga poprzez oczyszczenie głównych centrów energii, narządów, regulację ich pracy, wzmocnienie, odblokowanie, odtrucie organizmu.

Wskazania

* stany zapalne
* choroby nowotworowe, guzy, torbiele, kamienie
* choroby układu kostnego, moczowo-płciowego, trawiennego, oddechowego
* przewlekłe depresje, chroniczne zmęczenie, stres
* menopauza
* otyłość, cellulit
* bóle różnego pochodzenia
* zaburzenia psychiczne
* autyzm
* choroba Parkinsona, SM
* rekonwalescencja, oczyszczanie
* niedobory minerałów