Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Multipotencjalna joga na czas zmian w życiu. Warsztat Izy Kasprzyk i Kasi Gabryś

20 lipca | 11:00 15:00

Zapraszamy na warsztat wszystkie chętne osoby, bez względu na wcześniejsze doświadczenia związane z jogą lub ich brak. A szczególnie osoby, które wprowadzają zmiany w swoim życiu lub którym zmiany wprowadza życie.

Doświadczysz skutków połączenia ruchu i głębokiego relaksu, pracy z oddechem, akupresury i tańca/muzyki. Twój organizm – układ kostny, mięśniowy, nerwowy i limfatyczny – otrzyma impuls uruchamiający potencjał samoregulacji ciała. Przyzwyczajenia mentalne i fizyczne zrobią zdziwioną minę 🙂 a proces zmian stanie się lżejszy. Prowadzące Iza i Kasia wiedzą to z doświadczenia, o czym chętnie porozmawiają w trakcie warsztatu. Uprzedzają także, że może towarzyszyć Wam śmiech i łzy.

Spotkanie będzie prowadzone w spokojnym rytmie. Ubierz się wygodnie, weź skarpetki, bluzę i opaskę na oczy, jeśli używasz.

Prowadzące:

Iza Kasprzyk, twórczyni jogi multipotencjalnej, ma za sobą ponad 20 lat pracy z ciałem metodami jogi Sivananda, Ashtanga, Iyengar, Restorative. Z zamiłowania nauczycielka Restorative (advanced u Judith Hanson Lasater), promotorka sztuki odpoczynku oraz wiedzy o potencjale człowieka. Gdzieś na granicy miedzy niebem a piekłem, między wodą a ogniem, gdzie świeci słońce i ludzie mówią do siebie cariño … w jej głowie zrodziła się joga multipotencjalna, uprawiana od lat z grupą przyjaciół, potrzebowała wyjść z cienia i zawołać resztę świata do zabawy (www.restorativeclub.com)

Kasia Gabryś, instruktorka jogi, naturoterapeutka, masażystka. Kamperowa podróżniczka, kolekcjonerka dyplomów najlepszych metod pracy z ciałem i nie tylko, mistrzyni dotyku i gotowania z dodatkiem miłości, odważnie patrzy na ludzi i pomaga zadbać o ich często nieuświadomione potrzeby (www.restorativeclub.com)

Opłaty: 240 zł; 200 zł dla stałych uczestników ośrodkowych zajęć; zapisy i wpłata 100 zł zadatku do 12.VII; przy rezygnacji po 12.VII zadatku nie zwracamy; zapisy do wyczerpania miejsc.