Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Małgorzata Worsztynowicz – konsultacje indywidualne

2 sierpnia | 12:00 18:00

W człowieku zapisane jest wszystko, jak w księdze. Są informacje o naszych przodkach, linii rodowej matki i ojca, wbudowanych w nasz system energetyczny predyspozycjach, o naszym rozłożonym w czasie rozwoju fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Masz problemy ze zdrowiem, cierpisz na dolegliwości, których przyczyny są trudne do zdiagnozowania, skorzystaj z pomocy specjalistki z zakresu dietetyki, ziołolecznictwa, radiestezji Małgorzaty Worsztynowicz. Do skorzystania z konsultacji zapraszamy szczególnie osoby, które próbowały już wielu terapii a mimo to ich stan jest daleki od zadowalającego.

Autorska metoda „Nauczyć się czytać człowieka”, którą Małgorzata Worsztynowicz posługuje się od wielu lat i dzieli, podczas seminariów i kursów, umożliwia rozpoznawanie zaburzeń energetycznych, które w konsekwencji prowadzą do różnych dolegliwości czy chorób. Ich poznanie i zrozumienie jest niezbędnym początkiem umożliwiającym wprowadzenie prawidłowych i trwałych zmian na każdym poziomie organizmu. Metoda pokazuje stan, w którym rozpoczynamy pracę nad powrotem do zdrowia i umożliwia śledzenie postępów terapii.

Podczas wizyty otrzymasz diagnozę uwzględniającą rodzaj metabolizmu, wskazówki dot. sposobu odżywiania, z uwzględnieniem grupy krwi, nietolerancji pokarmowej, alergii, autoagresji, zakażeń typu wirusowego, bakteryjnego, grzybiczego i pasożytniczego, a także zalecenia w kwestii doboru preparatów detoksykacyjnych, ziołowych czy homeopatycznych.

Zapisy do 26.VII lub do wyczerpania miejsc.

Opłaty w cenniku konsultacji naturoterapia.