Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Dorosły w energii pieniądza. Warsztat Urszuli Kingi Panufnik

6 lipca | 11:00 19:00

Dwudniowy warsztat 6-7 lipca: sobota g. 11-19, niedziela g. 9-16.

Jeżeli czujesz, że:
* obszar finansowy nie jest tym, w którym panuje harmonia
* odczuwasz brak pieniędzy czy frustrację z powodu ich braku
* mierzysz się ze stratami, które cyklicznie do Ciebie powracają
* lub po prostu chcesz poprawić swój dobrostan w zakresie finansów osobistych
to serdecznie zapraszamy.

Podczas warsztatu popracujesz ze wzorcami zachowań, uwarunkowaniami energetycznymi i pokoleniowymi ale również z ziemską strategią ułożenia kroków do działania czyli połączymy to, co duchowe z tym, co ziemskie – w energii i strategii.

Celem pierwszego dnia będzie transformacja energii braku w energię nasycenia i dobrostanu.
Celem drugiego dnia będzie wybór ścieżki przypływu pieniądza do nas, ułożenie planu działania.

Czeka Cię zarówno spora porcja wiedzy, jak i ćwiczenia, w trakcie których doświadczysz transformacji, zmiany i integracji. Warsztat ma na celu zarówno pracę z energią, przekonaniami, wzorcami psychicznymi, często nieuświadomionymi, jak i stanięcie w „tu i teraz” i zaplanowanie zmiany w swoim działaniu.

Przygotowanie do zajęć: weź wygodne ubranie, notes i długopis. Przewidziane są krótkie przerwy kawowe (ciepłe napoje i drobne przekąski będą na miejscu) i dłuższa na lunch (we własnym zakresie).

Prowadząca:
Urszula Kinga Panufnik, doświadczony strateg, coach, mentor, finansistka i numerolog. Przedsiębiorca, który łączy biznes i metafizykę. Od 2002 r. związana z branżą nieruchomości. Przez 10 lat była dyrektorem finansowym firmy deweloperskiej, później przez 6 lat jej członkiem zarządu. Obecnie wydobywa potencjał klienta pracując jako coach biznesowy i osobisty, doradza, szkoli w zakresie planowania, strategii w tym działań kryzysowych. Łączy to, co ziemskie z tym, co metafizyczne, to, co trzeba policzyć z tym, co trzeba poczuć.

Absolwentka trzyletniej szkoły ustawień systemowych, wieloletni praktyk numerologii osobistej i biznesowej, absolwentka wieloletniego programu z zakresu biologii totalnej „Recall Healing” autorstwa Gilberta Renault oraz wielu kursów z homeopatii i medycyny holistycznej. Poszerza swoją wiedzę z zakresu psychologii na studiach psychologicznych na SWPS w Sopocie. Autorka książki o rozwoju przedsiębiorczości u dzieci i młodzieży „Wspieraj sukces swego dziecka”. Prowadzi raz w miesiącu szkolenie z cyklu „Biznes z duszą” przekazując wiedzę ze świata biznesu połączoną z tym, co metafizyczne. Prowadzi kanał na YouTube pod swoim imieniem i nazwiskiem, gdzie dzieli się doświadczeniami i inspiruje innych. Więcej na www.urszulakingapanufnik.pl i YouTube @urszulakingapanufnik

Opłaty: 1150 zł; zapisy i wpłata 200 zł zadatku do 21.VI; w przypadki rezygnacji po 21.VI zadatku nie zwracamy; zapisy do 21.VI lub do wyczerpania miejsc; min. liczba uczestników 6 osób. W przypadku, gdy warsztat nie odbędzie się wpłacony zadatek zwrócimy.